Tradičná thajská masáž Tradičná thajská masáž

Na rozdiel od klasických masáži v Európe, kde je klient pri masáži nahý, pri tradičnej thajskej masáži je klient oblečený do uniformy, t.j. do dvojdielneho ľahkého oblečenia. Masáž sa vykonáva na pružnej podložke na zemi. Masáž stimuluje krvný obeh, uvoňuje energetické blokády, zlepšuje vylučovanie toxínov z tela, zbavuje pocitu únavy a nervového vyčerpania,. Naťahovacími cvičeniami masáž uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov a kĺbov.

Thajská reflexologická masáž nôh

Thajská reflexologická masáž nôh

Na chodidle sa nachádza najviac akúpresúrnych bodov. Tlakom na tieto body sa zlepšuje činnosť konkrétnych telesných orgánov. Masáž akupresúrnych bodov na chodidle vracia telu energetickú vyváženosť, odstraňuje stres a zabraňuje rôznym neduhom a chorobám.

Thajská masáž bylinnými guľami (vrecúškami)

Thajská masáž bylinnými guľami (vrecúškami)

Bylinná masáž využíva synergický efekt spojenia tradičnej thajskej masáže a fytoterapie. . Účinnosť masáže sa znásobuje liečivými látkami zo zmesí bylín.

Thajská aromatická masáž

Thajská aromatická masáž

Aromatická masáž využíva synergický efekt spojenia tradičnej thajskej masáže a aromaterapie. Pri masáži dochádza k väčšiemu pôsobeniu na limbický systém. Masáž pomôže vašej pokožke absorbovať aromatické oleje; ktoré zvyšujú účinnosť masáže pri liečení konkrétnych fyzických problémov.

03V salóne Sasina therapy – thajská masáž, nemusíte mať obavy o svoje zdravie. Masáž vykonáva certifikovaná terapeutička s dlhoročnou praxou v Bangkoku a v Bratislave. Ak však máte nejaké zdravotné problémy, najprv sa poraďte so svojim lekárom o vhodnosti akýchkoľvek masáží pre váš organizmus.

Doprajte sebe a svojej rodine odpočinok a zotavenie sa v masážnom salóne Sasina therapy – thajská masáž.